Gimtosios žemės Jorio apdovanojimai
2019 m. nominacija „Už tai, kad visiems būtų geriau“
     
Agnė Drevinskaitė Daiva Mockuvienė Gema Račienė
Jolanta Balnytė Nidija Sankauskienė Ramunė Miškauskienė
Reda Tamašauskienė Šiekštininkų bendruomenė Valerija Jakštienė
Valija Šap Vanda Pamarnackienė  
     
Gema Račienė  

Kaimų bendruomenės "Betygala" pirmininkė Gema Račienė – labai aktyvi, jau virš 15 metų rajono kaimo bendruomenei vadovaujanti pirmininkė. Pirmininkės Gemos Račienės vadovaujama kaimų bendruomenė "Betygala" savo pasiekimais garsi ne tik rajone, bet ir Lietuvoje.

Kaimų bendruomenės "Betygala" nariai nuolat rengia ir įgyvendina įvairius projektus, tvarko piliakalnius, renka istorinę medžiagą, į savo veiklą įtraukia vaikus (jau keleri metai sėkmingai veikia vaikų dienos centras), jaunimą. Bendruomenės nariai priima rajono svečius iš Lietuvos ir užsienio šalių, noriai organizuoja mokymus, dalyvauja rajoniniuose ir nacionaliniuose renginiuose, kaimo bendruomenių pasiekimų mugėse.

Kaimų bendruomenė "Betygala" ir pirmininkė Gema Račienė už aktyvią veiklą yra gavusi daug padėkos raštų, apdovanojimų, apie jos veiklą yra rašoma rajoninėje ir nacionalinėje spaudoje. Jos iniciatyva bendruomenė pirmoji rajone pradėjo švęsti Baltų vienybės dieną ant piliakalnio uždegant laužą. Ši šventė tapo tradicine, kaip ir Žemės dienos ir pavasario lygiadienio minėjimas, 2017 m. ir 2018 m. surengta Žemčiūgų šventė. Sėkmingai veikia suremontuota Betygalos pirtis, viešojoje erdvėje įrengtas parkas "Vyturėlis", skirtas jaunoms šeimoms, vaikų ir jaunimo aktyviam laisvalaikiui.

Balsuoti čia