Gimtoji žemė
„Gimtosios žemės“ laidos

Rugpjūčio 7 d. „Gimtojoje žemėje“ pamatysite, ką pirmą rugpjūčio savaitę veikė eksperimentiškai bulves auginti sumanęs Vladas Kasperavičius. Laidoje dar apsilankysite Gražinos ir Arvydo Augų ūkyje – pas nedejuojančius pieno ir sūrių gamintojus.

Liepos 31 d. „Gimtojoje žemėje“ sužinosite, kaip vasarą pramogauja mėsinių galvijų augintojai ir gerintojai. Dar laidoje pamatysite, kokiomis veiklomis užsiima iniciatyvūs ir kūrybiški Vilkaviškio žemės bendruomenių nariai.

Liepos 24 d. „Gimtojoje žemėje“ su tautodailininku Antanu Česnuliu pasivaikščiosime po Skulptūrų ir poilsio parką. Šįsyk užsuksime ir į „Antano galeriją“. Dar laidoje sužinosite, ką įdomaus aplankyti ir pamatyti galėtumėte Kazlų Rūdoje ir jos apylinkėse.

Liepos 10 d. „Gimtojoje žemėje“ sužinosite, kuo vasarą gyvena Alantą ir jos apylinkes išgarsinusi Technologijos ir verslo mokykla. Dar laidoje pamatysite, kaip auga bulvės eksperimentiniame Vlado Kasperavičiaus lauke ir išgirsite specialisto komentarą.

Liepos 3 d. „Gimtojoje žemėje“ sužinosite, kaip pieno gamintojams geriau valdyti pinigų srautus ir ko galima tikėtis iš banko, o ežerų krašte Ignalinoje apsilankysite jubiliejinėje pusantro šimto metų šventėje.

Birželio 26 d. „Gimtojoje žemėje“ kartu su trakiečių bičiuliais iš Reinės apsilankysime Rasų šventėje Grendavėje Trakų rajone. Dar laidoje, prisimindami pavasarišką „Gimtosios žemės“ Jorę, sugrįšime į Naujasodę prie Druskininkų ir tęsime pažintį su tautodailininku Antanu Česnuliu.

Birželio 19 d. „Gimtojoje žemėje“ pasitikdami Ignalinos pusantro šimto metų jubiliejų pasidomėsime, kaip šio krašto gyventojams sekasi verslauti ir ūkininkauti. Dar laidoje pamatysite, kaip eksperimentiniame lauke auga Vlado Kasperavičiaus bulvės.